Michal Broš (Trénink)

iTreneo Pelušková 1599, Praha 9

Mistr světa (Petrohrad 2000), čtyřnásobný mistr extraligy (Sparta, Vsetín) a dvojnásobný mistr finské ligy (Kärpät Oulu).

Bohaté zkušenosti z vrcholového sportu a notnou dávku dalšího odborného sebevzdělávání nabízí tréninkový servis Michala Broše.

Hlavní myšlenkou projektu MB6HS je nabídnout co nejširší spektrum služeb v oblasti přípravy vrcholových, výkonnostních nebo třeba jen občasných sportovců, profíků či úplných začátečníků, mládežníků nebo dospělých. Servis MB6HS obsahuje nejen fyzický trénink, ale taky všechny další oblasti, které skládačku zdravého životního stylu nebo systematické přípravy profesionálního sportovce dělají kompletní.

"Jako dlouholetý vrcholový hokejista nemám prakticky celý život nic důležitějšího na starosti, než je zvyšování a udržování mojí fyzické připravenosti, neustálé hledání a zkoušení nových metod tréninku, abych v konkurenčním prostředí nehrál druhé housle a abych se na co nejvyšší úrovni udržel co nejdéle, nebo třeba životospráva a péče o tělo z pohledu prevence zranění."

iTreneo

Hockey Specials

4 €
iTreneo

Quarantine Workouts

4 €
iTreneo

Scoring

14 €

Hodnocení

0%
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x

A taky o tom můžeš dát vědět svým kámošům.

FB Sdílet na facebook